Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Seline Zheng

Telefon numarası : +86 573 8188 3938

Free call

Heyu Technology, ilk deneyim mağazasını 7 Ağustos'ta Şangay'da açtı

August 20, 2020

hakkında en son şirket haberleri Heyu Technology, ilk deneyim mağazasını 7 Ağustos'ta Şangay'da açtı

Heyu Technology, 7 Ağustos 2020'de Şangay'daki 11 No'lu Ruijin 2nd Road'da ülkenin ilk çevrimdışı deneyim mağazasının açılış törenini düzenledi.Törene şirketin genel müdürü Wei Pan ve genel müdür yardımcısı Bay Zhiliang He katıldı ve ortaklaşa deneyim mağazasını açtı.

 

Teknolojik yenilik ve akıllı hizmetleri entegre eden bir kuruluş olarak Heyu Technology, kurumsal misyonu olarak her zaman "Herkes Temiz Hava Soluyor" u benimsemiştir, temiz bir hava ortamı yaratmaya kararlıdır ve ülke çapında ilk üç hastaneyle işbirliği yapmaktadır.Ekeair hava sterilizatörü, hastane YBÜ, kan koğuşu, yanık odası, yenidoğan odası vb. Gibi önemli tıbbi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve tıbbi hava dezenfeksiyonu alanında yüksek bir üne sahiptir.

 

İlk çevrimdışı deneyim mağazasının açılışı bu sefer, hassas kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için Ekeair hava sterilizatörünün To C ucunun resmi açılışını işaret ediyor.Açılış gününde Ekeair'in yeni nesil ürünleri ilk kez kamuoyunun karşısına çıktı.Deneyim mağazasında müşterilerin Ekeair ekipmanlarının yarattığı temiz ortamı yerinde deneyimleyebilecekleri özel bir ürün teşhir alanı ve müşteri deneyimi alanı bulunmaktadır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales@ekeair.com