Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Seline Zheng

Telefon numarası : +86 573 8188 3938

Free call
Jiaxing Heyu Purification Technology Co., Ltd.

Herkes Temiz Havanın Keyfini Çıkarmak İstiyor.

  • Jiaxing Heyu Purification Technology Co., Ltd.
  • Jiaxing Heyu Purification Technology Co., Ltd.
  • Jiaxing Heyu Purification Technology Co., Ltd.
  • Jiaxing Heyu Purification Technology Co., Ltd.
  • Jiaxing Heyu Purification Technology Co., Ltd.
  • Jiaxing Heyu Purification Technology Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: Ekeair No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 10M-15M Yıl kurulan: 2018
İhracat p.c: < 10%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş 

Zhejiang Eyaleti, canlı Tongxiang Şehrinde bulunan HTech (eski adıyla Jiaxing Sanyin), tıp alanında hava temizliği çözümleri sağlamaya adanmış teknoloji odaklı bir kuruluştur.Uzman profesyonellerden oluşan ekibimiz, Göğüs Hastalıkları, Acil Durum, Yoğun Bakım, Transplant, CT ve diğer birçok hastane ve ateş kliniklerinde kullanılmak üzere yüksek verimli Ekeair Hava Sterilizasyon Ünitesini geliştirdi.

 

Ekeair MKJ serisi Mobil Sterilizasyon Ünitemiz ilk “Create Blue” ödülünü kazandı.Ciddi başlangıç ​​aşamalarında ve şu anda Çin'deki COVID-19 salgınına karşı devam eden mücadelede MKJ serisinin, hastanelerimizin enfeksiyon kontrol merkezlerinde hava sterilizasyonu ve saflaştırma için mükemmel bir seçim olduğu kanıtlanmıştır.Ünitelerimiz aşağıdaki en iyi ulusal hastaneler tarafından satın alındı ​​ve hepsi sistemimizden son derece memnun olduklarını bildiriyorlar.

 

Böylesine önemli bir zamanda ülkemize, sağlık personelimize ve hastanelerimizdeki hastalara hizmet etmekten büyük gurur duyuyoruz.

Geçmiş

2014 |Jiaxing Sanyin Çevre Arıtma Teknolojisi Co Ltd kuruldu

2015 |Ekeair hava sterilizasyon teknolojisi, Uluslararası temiz hava konferansında ilk "Create Blue" ödülünü kazandı

2015 |“Nanshan Sağlıklı Solunum Teknolojisi İnovasyon ve Sanayileşme İttifakı” açılış törenine katıldı."Bunun gibi ürünler havayı temizlemekle kalmıyor, aynı zamanda biyolojik kirlenmeyi de kontrol ediyor.YBÜ, İnfüzyon odası, ayakta tedavi salonu gibi hassas alanlara uygulanabilir ”dedi. Çin Bilim Akademisi Üyesi Nanshan Zhong.

2016 |Hastane enfeksiyon kontrolü alanında Nanshan Zhong ile işbirliği yaparak, “önce hastane olmak üzere tüm endüstrilerin saflaştırılması” stratejisini uygulamaya koydu.

2017 |İkinci Askeri Tıp Üniversitesi Changhai Hastanesi'nden Profesör Dong Wang, Çin Endoskopi Konferansı'nda “Sindirim Endoskopi Merkezi için Hava Kalitesi Kontrolü” akademisyenini paylaştı.Ekeair hava sterilizasyon istasyonu, deneysel bir konu olarak Endoskopi merkezindeki hava kalitesini etkin bir şekilde iyileştirebilir.

2018 |Jiaxing Heyu Purification Technology Co Ltd, “Herkesin soluyacak temiz havası vardır” vizyonuyla kuruldu.

2019 |4'e katıldıinciUlusal CICU Akademik Konferansı.Ekeair tıbbi hava temizliği ve sterilizasyonuna adanmıştır ve gerçek etki katılımcılara Zhejiang YBÜ tıbbının Gelecek Direktörü Profesör Ronglin Jiang tarafından tanıtılmıştır.

2020 |Htech, erken aşamadan beri Covid-19 savaşı yarışına katıldı.İlk kez tepki gösterdi, zor zamanlarda hava sterilizatörünü kurmak için 18 şehirdeki Wuhan hastanelerine ve diğer hastanelere akın etti.Hastalara ve sağlık personeline önemli ölçüde daha yüksek koruma sağladı, güvenli bir solunum ortamı sağladı ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk üstlendi.

2020 |Ağustos ayında, Htech, Zhejiang Hisse Senedi Borsası Merkezi'nin "Teknoloji ve İnovasyon Artırıcı Kurulu" listesinde başarıyla yer aldı

2020 |Temmuz ayında Ekeair ürünü, İç Pazarda Hava Temizleme Ürünleri için 5. "Nanshan Ödülü" nde başarılı bir şekilde finale kaldı.

2020 |Aralık ayında, Htech "High-tech Enterprise" sertifikasını almaya hak kazandı.

Hizmet

· Htech, hava temizleme ve sterilizasyon modülleri ile mobil hava sterilizasyon ekipmanlarının geliştirilmesi, üretimi ve satışı ile ilgilenmektedir.

· Ekeair hava sterilizatörü, havadaki bakteri, mantar, virüs vb. Taşıyıcılarını etkin bir şekilde filtreler, aerosol hava iletim zincirini engeller ve sağlık personeli ve hastaların hava ortamını korur.

· Htech tarafından üretilen hava sterilizasyon ekipmanları, hastane YBÜ, kan koğuşu, yanık odası, endoskopi merkezi, poliklinik ve acil servis gibi hassas tanı ve tedavi alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

· Ürünler, hava temizleme ve sterilizasyon endüstrisine derinlemesine dahil olmuş ve tıbbi alana ek olarak kademeli olarak hanelere, bankalara, okullara, halka açık alanlara ve diğer alanlara yayılmıştır.

Ekibimiz

Başkan ve CEO'nun Mesajı

 

HTECH, hem yurtiçinde hem de yurtdışında yüksek itibara sahip, Çin teknoloji tabanlı bir kuruluştur.Tıp alanında güvenli hava temizliği çözümleri sağlama konusunda uzmanız.Yerel olarak geliştirilen ve üretilen mükemmel hava sterilizasyon ve arıtma ekipmanımız, hastane yoğun bakım ünitelerinde, kan ve yanık servislerinde, endoskopi merkezlerinde ve diğer birçok alanda önemli teşhis ve tedavi ortamlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

2020'nin başından bu yana COVID - 19, tüm insanlığın sağlığı ve güvenliği için bir tehdit oluşturdu.Şirketimiz, EKEAIR MKJ serisi mobil sterilizasyon istasyonu ile bu yeni pnömoniyle mücadeleye yardımcı olmak için sosyal sorumluluğumuzu benimsemiştir.Bu mobil istasyonlar, havadaki zararlı aerosolleri etkin bir şekilde azaltır, böylece virüsün ve diğer zararlı mikroorganizmaların bulaşmasını engeller ve sonuç olarak ön saftaki sağlık personeline ve bakması gereken hastalara daha yüksek düzeyde koruma sağlar.

 

Gelecekte kendimizi hava temizleme ve sterilizasyon sistemimizin mükemmelliğine adayacağız.Bu göreve tamamen bağlıyız.Misyonumuz “Temiz hava solumayı herkes hak eder”.

 

Sizi boş zamanlarınızda web sitemize göz atmaya davet ediyoruz.Her türlü yorumu, geri bildirimi ve soruyu memnuniyetle karşılıyoruz.Sonuç olarak tüm kurumsal yöneticilerimiz ve çalışanlarımız adına sizlere cesaret ve desteğiniz için içten teşekkürlerimi sunuyorum!

 

İçtenlikle,

 

 

Çin Jiaxing Heyu Purification Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Wei Pan

Başkan ve CEO, Jiaxing Htech

 

 

 

Şirket yapısı

 

Çin Jiaxing Heyu Purification Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

 

 

Kilit personel

Zhiliang He

Pazarlama Merkezi Genel Müdür Yardımcımız ve Genel Müdürümüz

Kendini pazarlamaya adamıştır ve 20 yıldan fazla bir süredir satış konusunda yeteneklidir.

Çok çalışmak onun inancıdır.

 

Zhiyao Sun

Kıdemli mühendis

Elektrik mühendisliği ustası

Shanghai Jiao Tong Üniversitesi

Teknolojiden Sorumlu Başkanımız

 

Seline Zheng

Pazarlama Direktörümüz

Başkanımız Bay Wei Pan'ın karısı olarak, şu konulara odaklanıyor:

Uluslararası pazarın pazarlama stratejisi.

İyimser, pozitif, cesur ve nezaket dolu.

 

 

Bizim takım

Yingying Wu |Finans Direktörü Weichang Zhu |Kapsamlı GM
Qian Gu |İK Danışmanı Michelle Ma |Müşteri servisi
Xiao Chen |Satış Sonrası Müdürü Peihua Zhang |Ar-Ge Mühendisi
Gabbie He |Uluslararası Satış Tracy Zhong |Satış danışmanı

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales@ekeair.com